Введення

Угорське товариство з обмеженою відповідальністю «Well Done Kft.» («Велл Дан Кфт.») є компанією з великим досвідом і перевіреною репутацією, яка виробляє побутові чистячі засоби та допоміжні засоби для підтримки чистоти у Вашому домі. Завод, закладений на фундаменті знань і досвіду глобального підприємства «Well Done» («Велл Дан») з виробництва засобів для чищення, був заснований в 1996 році в місті Комаром.

 

Основою створення підприємства послугувала та думка, що при дотриманні поваги до потреб клієнтів право появи на прилавках мають тільки по-справжньому хороші продукти, тому ТОВ Велл Дан Кфт.виробляє і продає тільки такі продукти, які відповідають цій вимозі. Безліч вірних клієнтів нашого підприємства знає, що наша продукція відрізняється високою якістю, і що логотип Well Done як в Угорщині, так і в багатьох регіонах по всьому світу служить гарантією чудових продуктів, вироблених надійним і досвідченим підприємством. Наше підприємство встановлює ціни на продукти таким чином, щоб вони були доступними для всіх, і так наші клієнти знають, що продукти Well Done можуть бути придбані за прийнятними і конкурентоспроможним цінами, будучи продуктами з хорошим співвідношенням ціни та цінності і високою ефективністю. Одним словом, це продукти для свідомих споживачів, для яких важлива не тільки ціна, а й висока якість продукції, що досягається за ціною за одиницю товару.

 

Наші продукти з'являються в 2-х основних сегментах ринку засобів для чищення. Наші роздрібні продукти можна знайти на прилавках багатьох широковідомих угорських мереж магазинів, а продукти для професійного використання в великій фасовці купуються організаціями громадського харчування, установами через наших дистриб'юторів. Хороша репутація і якість наших продуктів роблять їх привабливими для торговців і в сусідніх країнах: у Словаччині, Румунії, Хорватії, Австрії, Німеччині, Нідерландах, Англії та інших країнах.  Наше підприємство вважає, що дійсно хорошим миючим засобом є такий засіб, який проявляє чистячу дію без докладання ручних зусиль. Тому більшість продуктів Well Done є концентрованими і високоефективними, завдяки чому вони виконують велику частину роботи з чищення вдома замість використання людських рук.

 

Ми запрошуємо і Вас приєднатися до користувачів наших продуктів. Ми віримо в те, що після першого використання продуктів Well Done Ви теж станете одним з наших вірних і задоволених покупців.

 

НОВИНИ

2015.10.14.

Products

Check out our brochure! Download it in PDF format by clicking on the image below.
.

Više


Попередні новини